X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سجده کفرآلود بر بزرگ فرقه ی دراویش گنابادیبا سلام! امروز میخوام یه عده از دشمنان قرآن رو که در زیر چتر دین و قرآن دم از علی(ع) میزنن رو بهتون معرفی کنم. البته این در حالیه که کلام و اعمال این افراد به صراحت ،مخالف با قرآنه.

"دراویش" یا همون "صوفیان" کسانی هستند که خودشون رو عاشق علی(ع) معرفی میکنن و دم از علی(ع) میزنن اما این افراد یکی از بزرگترین خیانتها رو به علی(ع) میکنن.

دراویش دارای انحرافات زیادی هستند که به بررسی اونها و نقد اونها با توجه به آیات و روایات می پردازیم.از جمله انحرافات اونها میتونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1-سجده بر قطب(بزرگ فرقه):

یکی از انحرافات اساسی درویش هاف سجده کردن بر پیر و بزرگشون هست که بهش "قطب" میگن.وقتیکه از یکی از دراویش درباره سجده ی بعضی هاشون به قطب، سوال کردم گفتم :«چرا این کار رو میکنید؟مگه خدا نگفته غیر خدا رو سجده نکنید؟» در جواب من موند و گفتن خوب لابد برای این سجده یه دلیلی دارن دیگه!!!!!

درصورتیکه قرآن میفرماید«قل هوالله احد»بگو خدا یکتاست(یعنی در همه چیز یکتاست حتی در پرستش پس غیر خدا رو نپرستید و سجده نکنید.)

2-عشریه:

عشریه از "عشر"به معنای ده گرفته شده و در اینجا به معنای "یک دهم" هست.

دراویش بر این اعتقاد هستند که باید یک دهم مال خودشون رو هر روز بعنوان کمک به فقرا بدهند. وقتی ازشون می پرسیم میگیم چرا این کار رو میکنید در جواب میگن: «بزرگ ما گفته هر روز که از سر کار اومدی باید سهم فقرا رو کنار بذاری».

در نگاه اول هرکسی که این مطلب رو میشنوه میگه این دراویش چه آدمهای خوبی هستند و کمک به دیگران کار خوبیه!!!

اما وقتی از دروایش می پرسیم میگیم آیا عشریه توی قرآن اومده؟؟؟ میگن: نه!

وقتی میگیم توی روایات اومده؟؟  میگن : نه!!

میگیم پس چیزی که نه توی روایات اومده و نه توی قرآن و ما اونو وارد دین کنیم اسمش میشه چی؟؟؟ اسمش میشه بدعت!!!!   و بدعت گذار هم از دایره دین تجاوز کرده و خارج شده.

اما خمس(انفال41) و زکات(43 بقره و آیات دیگری از قرآن) هم توی قرآن اومده و هم توی روایات. پس این عشریه یه بدعت روشن و انحراف اساسی در دینه.


3-عدم حضور در مسجد:

یکی دیگه از بدعت هایی که دراویش در دین ایجاد کردن اینه که خانقاه(محل عبادت دراویش) رو در مقابل مساجد عَلَم کردن.البته توی ایران بخاطر اینکه ممنوعه اسم یه جایی رو خانقاه بذارن، اونا به خانقاهشون میگن حسینیه.

یه روز با یکی از دوستان در بین این دراویش منحرف بودیم(که البته بودن من اونجا حکایت داره که فعلا بمونه) یا دوستم پرسید یا من پرسیدم که چرا مسجد نمیایید؟؟

یکی از افراد دروغگو و روباه صفتی که اونجا بود گفت: «ببینید پیامبر ما عرب بوده و مسجد لفظ عربیه و به معنای محل سجده است و اینجا و این حسینیه هم محل سجده است پس اینجا هم مسجده و دیگه لازم نیست که ما حتما بیاییم به اون مساجدی که شما میگید.»


اما اگه آدم ساده بهشه به راحتی گول این روباه بازی های اونها رو میخوره. اما اگه یه کم نور ولایت و هدایت علی(ع) رو کسب کرده باشه میتونه از دام افکار فریبکارانه ی اونها نجات پیدا کنه.

اگه از اونها بپرسیم که اگه کسی جُنُب یا محتلم بشه میتونه وارد مسجد بشه ، خودشون در جواب میگن نه!!! اگه ازشون بپرسیم بگیم حالا اگه همین شخص جُنُب ،بخواد بیاد حسینیه ، میتونه وارد حسینیه بشه یا نه؟؟؟ در جواب میگن بله!!

پس اینه فرق بین مسجد و حسینیه. توی مسجد شخص جُنُب نمیتونه وارد بشه اما توی حسینیه میتونه وارد بشه.

پس اینطوری دست اونها رو میشه.


4-غسل زیارت قطب:

یکی از عقاید منحرف دراویش اینه که میگن هروقت کسی بخواد بره و قطب(بزرگ دراویش) رو زیارت کنه باید غسل زیارت قطب کنه.

در جواب اونها باید بگم که آیا امام رضا(ع) بالاتره یا قطب شما؟؟؟؟


خودشون در جواب میگن: امام رضا(ع)

میگم که امام رضا با اون همه عظمتی که داره، وقتی ما میریم به زیارتش، مستحبه که غسل زیارت کنیم.حالا چطوره که قطب شما با این مقامش که از امام رضا(ع) پایین تره ، واجبه که برای زیارتش ،غسل کرد؟؟؟؟

پس این هم یه بدعت دیگه که در دین ایجاد کردن.


5-سکه و پارچه سفید:

اگه کسی بخوا صوفی(درویش) بشه برای این کار باید یه تیکه پارچه سفید، یه سکه ،یه جوز هندی(از ادویه جات است) و یه مقدار نبات بیاره تا مشرف بشه به درویشی گری و درویش بشه.

اما یه سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که مگه مثلا بنده ای که تا حالا نماز میخوندم و عبادت میکردم و حالا میخوام درویش بشم، تا حالا مسلمون نبودم که حالا بخوام به یه تیکه نبات و یا با پارچه سفید و ... مسلمون بشم.

اصلا اگه قرار بود هرکی با نبات مسلمون بشه پیامبر (ص) برای مسلمون کردن کفار و مشرکان شاید خیلی بیشتر از بزرگی کوه اُحد به نبات احتیاج داشت.

در ثانی ،کافر با اون کافریش، وقتی که شهادتین رو بگه پاک و مسلمون میشه.چطوره که سایر مسلمونها که پاک اند و تا حالا نماز میخوندن حالا برای درویش شدن باید این مزخرفات رو با خودشون بیارن؟؟؟

این هم یه بدعت دیگه!!!


6- انحرافات جنسی:

البته انحرافات جنسی در همه دراویش شایع نیست و وجود نداره. اما همین که در این فرقه بعنوان یه فرقه دین دار این نکته گاها مشاهده شده و برخی از مریدان مورد تجاوز قرار میگیرن ،خودش بزرگترین جرم محسوب میشه.

اما همین نکته که این اواخر فکر کنم اخبار شبانگاهی بود یه درویش رو نشون داد که با بستن مواد منفجره میخواست توی تهران وارد یه خانقاه بشه و هم مسلکان گذشته ی خودش رو به درک واصل کنه.

حالا فکرش رو بکنید که چه بلایی ممکنه به سرش اورده باشتن که اون میخواسته این کار رو بکنه.


مثلا یکی از دوستان بنده روحاین یکی از مساجد بود (من این مطلب رو بی واسطه دارم برای شما میگم)برام تعریف میکرد و میگفت:««« یه روز با یه تعداد از جوونهای مسجدی، توی فلان مسجد نشسته بودیم که یه آقایی اومد و گفت: ببخشید حاج آقا میشه چند لحظه وققتتون رو بگیرم.

گفتم: بفرمایید در خدمتتون هستم.

گفت: اگه میشه خصوصی باهاتون کار دارم.

گفتم: در خدمتم. رفتیم به کناری نشستیم و شروع کردیم به صحبت.و

اون شخص گفت: حاج آقا حقیقتش من درویش هستم و میخوام توبه کنم و از این فرقه خارج بشم.

گفتم: خوب خارج شو.

گفت: آخه یه مشکلی وجود دارم.

گفتم چه مشکلی؟؟

گفت: آخه اینها(دراویش) با خواهر و مادر من ... و ازشون هم فیلم گرفتند و گفتند اگه بخوای از اینفرقه خارج بشی فیلم خواهر و مادرت رو منتشر میکنیم.

حاج آقا تعریف میکرد و میگفت من که دیگه توی کار این بنده خدا مونده بودم بهش گفتم: والا دیگه از دست من کاری بر نمیآد و تنها راهت به نظر من اینه که خواهر و مادرت رو برداری و از این شهر بری.»»»


7-انحرافات مختلف دیگه ای هم دارن که میترسم خسته تون کنم.امام رضا(ع): هرکس در نزد او از دراویش صحبت شود،و او با قلب و زبانش آنها را انکار نکند از ما نیست و هرکس آنها را انکار کند همانند کسی است که در رکاب رسول خدا(ص) در راه خدا جنگیده باشد.


امام هادی(ع): (دراویش) همگی شان از مخالفان ما هستند.والسلام علی من اتبع الهدینوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 3 بهمن‌ماه سال 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :