منابع موجود در نوشته زیر کلاً از کتابهای اهپیامبر اکرم(ص):فاطمه پاره تن من است.ل سنت و قرآن کریم می باشد لذا اگر کسی بخواهد ایرادهایی همچون ایجاد تفرقه و عدم وحدت و ... را بر این نوشته وارد کند باید در وهله ی اول به کتب اهل سنت و قرآن کریم اعتراض کند نه به بنده و این نوشته. 

قال رسول الله(ص):

فاطمة بضعة منی من آذاها آذانی و من آذانی فقد آذی الله.
یعنی: «فاطمه پاره تن من است. هر کس او را اذیت کند مرا اذیت نموده و هرکس مرا بیازارد خدا را آزرده است.» 

صحیح بخاری ح۳۴۲۷و ۳۴۸۳- کنزالعمال ج۶ص۲۲۰- فیض القدیر ج۴ص۴۲۱ - مسند احمدبن حنبل ج۴ص۳۲۸ - حلیة الاولیاء ج۲ص۴۰ - صحیح مسلم ح۴۴۸۳ - سنن ترمذی ج۲ص۳۱۹ - مستدرک حاکم ج۳ص۱۵۹ - اسدالغابة ج۵ص۵۲۲- الاصابة ج۸ص۱۵۹ - مسند ابن یعلی ج۱ص۱۹۰ 

  

از طرف دیگر، ابوبکر و عمر بقدر حضرت زهرا(س) را اذیت کردند که حضرت فاطمه(س) درباره آنها فرمودند:«انی اشهد الله و ملائکته انکما اسخطتمانی و ما ارضیتمانی و لئن لقیت النبی لاشکونکما الیه.
خدا و ملائکه اش را شاهد میگیرم که شما دو نفر مرا به خشم آوردید و رضایت مرا جلب نکردید و اگر پیامبر ص را ملاقات نمایم هر آینه شکایت شما دو نفر را به وی خواهم کرد.
» 

صحیح بخاری ج۵ص۲۶ - صحیح مسلم ج۴ص۱۹۳ - بخاری در صحیح خود مینویسد: پس از آن که دختر پیامبر میراث خود را از خلیفه خواست. و او گفت که از پیغمبر شنیدم که ما میراث نمیگذاریم . زهرا سلام الله علیها دیگر با او سخن نگفت تا مرد ( صحیح بخاری . 5/177)نوشته شده در تاریخ جمعه 13 بهمن‌ماه سال 1391 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :