زنان قربانی سکس در ارتش!

زنانی که توی نیروهای مسلح امریکا خدمت می کنن و الان در کشورهایی مثل افغانستان و عراق حضور دارن، بیشتر از اینکه در جنگ هدف گلوله دشمن قرار بگیرن، از طرف همرزمان خودشون در معرض تعرض جنسی هستن! تجاوز به زنان در ارتش امریکا در حالیه که مسئولان از افزایش این آمار ابراز نگرانی کردن و بررسی‌ها نشون میده که یک سوم از زنان ارتش امریکا هدف تجاوز جنسی مردان ارتشی خود قرار گرفته‌اند.
آمارهای رسمی دولت امریکا نشون میده که از هر سه زن در ارتش امریکا یکی هدف تجاوز به عنف نظامیان قرار می‌گیره. حتی در این مورد کتابی به اسم"تجاوز به عنف دشمن خودی" منتشر شده. این کتاب داستان تکان دهنده زنان نظامی رو شرح میده که قربانی سوء استفاده جنسی همرزمان امریکایی خود شدن.

و اینجاست که اهمیت دستورات الهی و قرآنی بیش از پیش مشخص میشه که چرا اسلام در وهله ی اول جنگ رو تنها بر مردان واجب کرده و زنان رو از شرکت در جنگ معاف کرده و تنها در صورت نیاز فوری و ضروری به زنان اجازه جنگیدن و جهاد رو داده.

حتی در روایتی از حضرت امیرالمومنین علی(ع) نقل شده که:«جهاد زن خوب شوهر داری کردن است.»
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 تیر‌ماه سال 1391 توسط مهدی

اباصالحراستی فکر میکنید الان اگه حضرت مهدی(ع) تشریف بیارن واقعا من و شما درجهت خدمتگذاری به ایشون قیام میکنیم یا در زمینه مبارزه و قرار گرفتن در مقابل ایشون!

در نگاه اول ممکنه بگید که ما حتما به حضرت مهدی(عج) کمک میکنیم. اما اگه یه کم دقیق تر نگاه کنیم میبینیم که بعید نیست ما هم از کسانی باشیم که در مقابل حضرت می ایستن و به روی حضرت اسلحه میکشن.

دنیایی که ما رو غرق خودش کرده تا جایی که دعاهای فرجمون شده یه عادت و یا یه وسیله برای زینت دادن به مراسماتمون.

دعای فرجی که شده لقلقه ی زبان!

وگرنه میدونید تنها توی ایران چقدر آدم وجود داره که این دعا رو میخونه؟؟؟

پس چرا حضرت با وجود اینها،که برای اومدنش دارن دعا میکنن نمیاد؟؟؟

میدونید چرا؟نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 14 تیر‌ماه سال 1391 توسط مهدی

شهید بهشتیشاید تا حالا در مورد برخی از کرامات و مقامات بزرگان و اولیاء الهی شنیده باشید.

اما بد نیست یه ماجرا قشنگ براتون بگم و بعدش بریم سراغ اینکه چطوری میشه چشم و گوش برزخی داشت و به اون مقامات رسید.

یکی از بازماندگان حادثه انفجار هفتم تیرماه که منجر به شهادت شهید بهشتی و 72 تن از همراهان ایشون شد یه خاطره جالبی رو بیان میکرد و میگفت: اون روز شهید بهشتی داشت برای بقیه حرف میزد!

یک یکدفعه،شهید بهشتی در خطاب به بقیه گفت:«بوی بهشت میآد! شما هم حس میکنید؟»

وقتی شهید بهشتی اینو گفت،ناگهان بمب منفجر شد و اون واقعه دردناک رخ داد!

یه کسایی هستن که در موقع حیاتشون به چنان مقامی از قرب خدا میرسن که خدا به اونها چشم و گوش برزخی میده و اونها میتونن چیزهایی رو ببینن و بشنون که دیگران از شنیدن اونها عاجزن!نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 تیر‌ماه سال 1391 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :