X
تبلیغات
زولا

جواد الائمه(ع)شیخ مفید و طبرسی از محمد بن حسان و علی بن حسان از علی بن خالد روایت می کنند : زمانی که در سامرا بودم خبر آوردند که مردی که مدعی نبوت است از شام آورده و زندانی کرده اند. برای من شنیدن چنین سخنی گران بود. تصمیم گرفتم به زندانبانان محبت کرده _قلب آنان را به دست آورم - از اینرو با آنان رابطه برقرار کردم و آنان اجازه دادند تا با وی ملاقات کنم . چون به نزد او رفتم بر خلاف شایعات پخش شده او را فردی عاقل و فرهیخته یافتم .
به او گفتم: فلانی به تو نسبت ادعای نبوت داده اند و به همین دلیل نیز زندانی شده ای .
وی گفت : هرگز چنین ادعایی نکرده ام .ماجرای من از این قرار است که در موضع معروف به راس الحسین شام، جایی که سر مبارک حضرت حسین (ع) را در انجا نصب کرده اند، مشغول عبادت بودم که ناگهان شخصی به نزد من امد و گفت بر خیز برویم . بلند شدم و به همراه وی حرکت کردم ، کمی که راه رفتیم خودم را در مسجد کوفه دیدم، فرمود : 
اینجا را می شناسی ؟ گفتم : بله مسجد کوفه است . او در آنجا نماز خواند من هم نماز خواندم. سپس با هم از آنجا بیرون آمدیم. کمی راه رفتیم، ناگهان خود را در مسجد مدینه مشاهده کردم. نوشته شده در تاریخ جمعه 12 خرداد‌ماه سال 1391 توسط مهدی

شجریانمحمدرضا شجریان رو که دیگه میشناسید؟؟ ایشون یکی از خواننده های با سابقه ی کشورمون هست که ماه رمضون با صدای زیبای اون و در قطعه ی «ربَّنا»، یاد آور صدای زیبای این خواننده س!

اما این خواننده با وجود اینکه کارهای زیبایی داشت و در دل مردم ایران جا کرده بود،در اظهاراتی نسنجیده و غیر معقول حرف خودشو در مقابل حرف دین قرار میده و نظری میده که انسان رو در مورد تدین و سطح ایمان اون به شک وامیداره!!!

ایشون در یکی از مصاحبه هاش به صراحت میگه که خواننده گی زن ها اشکالی نداره و این چه منطقیه ای که صدای مرد برای زنان تحریک کننده نیست ولی صدای زنان برای مردان تحریک کننده س؟؟؟؟

اون با طرح این سوال و همچنین با گفتن اینکه صدای زنان بخشی از موسیقی ماست،این شبهه رو بوجود میاره که حرفی که سال های سال توسط علمای بزرگ شیعی در مورد حرمت خوانندگی زنان گفته شده رو مورد تردید قرار میده!!!نوشته شده در تاریخ جمعه 5 خرداد‌ماه سال 1391 توسط مهدی

دختران هرزهوقتی با یکی از افرادی که اسلام رو قبول نداشت درباره اسلام صحبت میکردم ،خیلی روی این مطلب تاکید میکرد که:«اسلام دین سکس است!».اما فقط این حرفش در حد یک ادعا بود و وقتی میگفتم دلیل بیار فقط میگفت خوب پیامبر اسلام،چرا این همه زن داشته؟؟؟

اتفاقا همین اواخر خانوم هرزه و خودفروشی به اسم هنگامه افشار که در فیلم های سکسی و پورنوی قبل از انقلاب ،ایفای نقش کرده توی اظهاراتی در رد حکم ارتداد خواننده ی خداناباوری به نام شاهین نجفی که به ساحت مقدس امام هادی(ع)،توهین کرده بود میگه: «اسلام دین سکس اشت و اصلا مبنای اسلام بر روی سکس بنا نهاده شده!».

من خودم هم بارها و بارها با افراد و جوونهای مسلمونی برخورد کردم که میگن چرا پیامبر این همه ازدواج کرده و این همه زن داشته؟؟؟؟؟ گاها ممکنه این فکر به ذهنشون بیاد که مگه اسلام نگفته نهایتا یک مرد میتونه با چهارتا زن همزمان ازدواج کنه،پس چرا پیامبر بیش از چهار ازدواج داشته؟؟؟نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 خرداد‌ماه سال 1391 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :