جهاد با نفسدر این پست قصد داریم تا نرم افزار جدیدی را با عنوان جهاد با نفس 2 (وسائل الشیعه) به شما کاربران محترم معرفی نماییم. این نرم افزار توسط یکی از هموطنان ایرانی ساخته شده که دارای احادیث مختلف می باشد. همچنین در این نسخه جدید برخلاف نسخه قبلی قرار گرفتن احادیث بر روی دسکتاپ حذف شد تا موجب راحتی کاربران گردد. علاوه بر این گرافیک این نسخه افزایش یافته و شما پس از ورود به نرم افزار می توانید طرح 1 (مرور یک حدیث در روز) یا طرح 2 (مرور هر چند دقیقه یک حدیث) را انتخاب کرده و از سبک جدید نرم افزار در مرور احادیث استفاده نمایید.

برخی از ویژگیهای این نرم افزار:

- دارا بودن تمام احادیث کتاب جهاد با نفس.
- امکان جستجو در متن عربی و فارسی.
- امکان فعال کردن طرحهای مرور احادیث.نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1390 توسط مهدی

حضرت محمد(ص)شیعیان بر این عقیده اند که تمام انبیاء الهی و در راس اونها نبی اکرم(ص) معصوم هستند و هرگز از اونها گناهی سر نمیزند. ولی متاسفانه اهل سنت بر این عقیده اند که پیامبر در امورات اجتماعی معصوم است اما در امورات فردی و شخصی خودش معصومه نبوده و ممکنه که از اون گناهی هم سر بزنه. اما این نظر اهل سنت با یه دلیل عقلی محکم رد و باطل محسوب میشه و اونم اینه که چطور ممکنه که پیامبری که تا دیروز گناه میکرده(و الان هم گناه میکنه) بیاد و دیگران رو به خدا و ترک از گناه دعوت کنه؟؟؟   هرگز مردم ازش چنین چیزی رو قبول نمیکنن و میگن تو خودت تا دیروز فلان گناه رو انجام میدادی و یا الان هم انجام میدی،حالا اومدی و ما رو از اون گناه باز میداری؟؟؟

پس به همین راحتی ادعای اهل سنت رد شده و هر انسانی که از عقل سلیم برخورداره(ولو اینکه مسلمون هم نباشه) با این دلیل عقلی موافقه و نظر اهل سنت رو رد میکنه.

اما یه آیه ای توی قرآن هست که صحبت از گناه پیامبر میکنه و اونم آیه 2 سوره فتح هست که خطاب به پیامبره:«لِیَغْفِرَ لَکَ اللَّهُ ما تَقَدَّمَ مِنْ ذَنْبِکَ وَ ما تَأَخَّرَ وَ یُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَیْکَ وَ یَهْدِیَکَ صِراطاً مُسْتَقیماً»یعنی:«تا خدا برای تو گناهت را که در گذشته مقدم شده و آنچه به تاخیر است(در آینده است) را بیامرزد و نعمتش را برتو تمام کند و تو را به راه راست هدایت کند.»

این آیه داره از بخشش گناه گذشته و آینده ی پیامبر توسط خداوند صحبت میکنه و این اصلا با عصمت پیامبر اکرم،سازگار نیست. پس آیا پیامبر معصوم هست یا واقعاً عصمت نداره؟؟؟نوشته شده در تاریخ سه‌شنبه 9 اسفند‌ماه سال 1390 توسط مهدی
هرچی عوض داره گله نداره

قبل از اینکه این پست رو بخونید باید خدمتتون عرض کنم که اسامی ای که در این پست مطالعه میکنید مستعار هستند.یعنی سعی شده از بیان اسامی واقعی افراد،اجتناب بشه!! ضمنا این ماجرا حقیقه و فقط اندکی در اون دخل و تصرف شده.

فرهاد و احمد،مدت ها بود که با هم رفیق بودن.گاها هم با هم رفت و آمد داشتن و گاهی این به در خونه اون میرفت و گاهی هم اون به خونه ی این یکی می اومد. زندگی خوبی داشتن تا اینکه یه روز فرهاد داشت توی پیاده روی خیابون با دوست دخترش راه می رفت. همینطور که داشت از کنار مردمی که توی پیاده رو در حال عبور و مرور بودن میگذشت چشمش به احمد افتاد و بدون مقدمه به احمد حمله کرد و با هم توی خیابون گلاویز شدن و شروع کردن به بد وبیرا گفتن به همدیگه و بزن بزن کردن!

مردم که نمیدونستن ماجرا چیه اونا رو تماشا میکردن و دور اونا جمع شدن.نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 اسفند‌ماه سال 1390 توسط مهدی
اما المومنین عایشه

عایشه همسر پیامبر گرامی اسلام(ص) بود. قرآن کریم عایشه و سایر زنان پیامبر رو بعنوان مادران مومنان،معرفی میکنه و میگه:«النَّبِیُّ أَوْلى‏ بِالْمُؤْمِنینَ مِنْ أَنْفُسِهِمْ وَ أَزْواجُهُ أُمَّهاتُهُم‏» احزاب-آیه 6

 یعنی:«پیامبر نسبت به مومنان از خودشون،مقدم تره و زنان او(زنان پیامبر) مادران مومنین هستند.»

خوب حالا پس چرا عایشه ملعونه؟؟؟ عایشه ای که خدا اون رو بعنوان مادر مومنین معرفی میکنه؟

اصلا مگه عایشه همه ی مومنین رو زائیده و به دنیا آورده که قرآن گفته زنان پیامبر(که عایشه هم جزء اونهاست) مادر مومنین هستن؟؟؟پس یا قرآن،نعوذ بالله،داره اشتباه میکنه که صد البته اینطور نیست،و یا اینکه باید تحقیق کرد و فهمید که منظور از این حرف قرآن چیه؟؟

حالا اگه میخواهید بدونید چرا عایشه با اینکه از نظر قرآن به چنین لقب بزرگی معرفی شده،اما مورد لعنت خدا و ملائک خدا قرار داره و یا اینکه چرا خدا چنین حرفی رو در مورد عایشه زده،به مطالب زیر خوب دقت کنید.نوشته شده در تاریخ جمعه 5 اسفند‌ماه سال 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :