کشتار شیعیان در ایران توسط وهابیتبعضی از مداحان توی مراسماتشون مثلا میگن:«انا کلب الحسین» یعنی من سگ حسینم. یکی میگفت:آخه منظورش وفای سگه.

اما واقعا باید ببینیم امام حسین(ع) درباره شیعیانش چه دیدی داره.؟؟؟ امام حسین(ع) برای شیعیانش چنان جایگاه رفیعی رو درنظر داره که هرگز از الفاظی مثل سگ و ...برای پیروان وشیعیانش استفاده نمیکنه و اونها روتا این حد پایین نمی آره.بلکه اونها روبعنوان بندگان خوب خدادرنظر میگیره وبعنوان یک انسان. اما چراما اینقدر از امام حسین(ع) جلو می افتیم و خودمون رو درحد یه حیوون پایین می آریم تا بدینوسیله ،ارادت خودمون به امام حسین(ع) رو نشون بدیدم؟؟؟در صورتیکه این  کار 100درصد اشتباهه بخاطر اینکه نشون دادن ارادت به امام حسین(ع) ، با توهین به کرامت و شان و ارزش خود و دیگران نیست بلکه با عمل به شیوه و مسلک الهی امام حسینه.

این مداحان با اینکارشون شان و ارزش جلسه ای که متعلق به امام حسین(ع) هست رو پایین میارن و این یعنی اهانت.!!!!بعضی از مداحان پاشون رو فراتر گذاشته و توی مداحی هاشون به کفر گویی می پردازند.

مثلا یکی از مداحان(که احتمالا میشناسیدش)توی یکی از مداحیهاش اینطوری میگه:«مادرت،زهرا(س) رحمن است و رحیم*** زینب تو مالک یوم الدینه***ایاک نعبد و ایاک نستعین***مهدی تو باشد مالک زمین***». همون مداح میگه:«حیدر،خالق ارض و سمائی**حیدر،حیدر،روزی ده ماسوایی**حیدر،حیدر،عبد خدا و خدایی**». یا همون مداحه یا یه مداح دیگه که میگه:«لا اله الا زهرا»

آیت الله مکارم شیرازی درباره ی این مداحان میگن:نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 31 شهریور‌ماه سال 1390 توسط مهدی

یهودی ها یهودیانو مسیحیان در عالم هستی بعنوان دو دین بزرگ و کهن شناخته شدن.!

اما از نظر قرآن این دو دین مردود و از دایره ی الهی بودن خارج شدند و پیروان اونها اهل دوزخ هستند.

علت این امر هم تحریف در کتب الهی اونها و عدم تبعیت اونها از آموزه های ناب الهی و عدم تبعیت از پیامبرشون و عدم پیروی از آیین حق و موعد اسلام هست.

البته قرآن در آیه 62 بقره میفرماید:«إِنَّ الَّذینَ آمَنُوا وَ الَّذینَ هادُوا وَ النَّصارى‏ وَ الصَّابِئینَ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ وَ عَمِلَ صالِحاً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَ لا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُونَ»

«همانا مومنان و یهودیان و مسیحیان و صابئان(پیروان یحیی) (و) کسانیکه به خدا و روز قیامت ایمان داشته باشن و عمل صالح انجام بدن پاداششون نزد پروردگارشون(محفوظ)هست و ترسی بر آنها نیست و اندوهگین هم نباشند.»

اما اینکه منظور از یهودیان و مسیحیان بهشتی چه کسانی اند باید بگم که ...نوشته شده در تاریخ سه‌شنبه 15 شهریور‌ماه سال 1390 توسط مهدی

معجزه ی اول:معجزاتی از قرآن

قرآن در سوره ی انعام آیه 125 میفرماید:« فَمَنْ یُرِدِ اللَّهُ أَنْ یَهْدِیَهُ یَشْرَحْ صَدْرَهُ لِلْإِسْلامِ وَ مَنْ یُرِدْ أَنْ یُضِلَّهُ یَجْعَلْ صَدْرَهُ ضَیِّقاً حَرَجاً کَأَنَّما یَصَّعَّدُ فِی السَّماءِ »

یعنی: پس هرکس را که خدابخواهد هدایتش کند سینه اش را برای اسلام میگشاید و هرکس راد که(خدا) بخواهد گمراهش کند،سینه اش را تنگ میکند همانند کسیکه به آسمان بالا می رود.

شاید اون موقعی که این آیه نازل شد کسی معنیش رو نمیفهمید که جمله ی «هرکس که خدا بخواد گمراهش کنه سینه ش رو تنگ میکنه مثل کسیکه میخواد به آسمون بالا بره» یعنی چی؟

اما با پیشرفت علم، دانشمندان فهمیدند که هرچی انسان از زمین فاصله بگیره و بالا بره فشار هوا کمتر شده و در نتیجه انسان دچار تنگی نفس شده و درنتیجه خفه شده و از بین خواهد رفت و این یکی از معجزات بزرگ قرآن هست که بر مبنای این معجزه ، برای هواپیماهای جنگنده ،ماسک های اکسیژن قرار میدن تا خلبانان این هواپیما در ارتفاعات بالا دچار خفگی نشن و سقوط نکنن و از بین نرن.

معجزه ی دوم:نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1390 توسط مهدی

این پست رو در قالب یه مباحثه ی زیبا براتون قرار میدم:شمر

-نفراول:مگه نه اینکه هرکاری که توی دنیا انجام میشه با اذن و اجازه ی خداست؟

*نفر دوم: بله.

- پس شمر بن ذی الجوشن بیگناهه! چون اگه خدا نمیخواست ، شمر بن ذی الجوشن نمیتونست سر امام حسین رو ببره. پس شمر بیگناهه!

*نه ! شمر گناهکاره چون اختیار داشته.

-درسته اختیار داشته! اما چرا موقع ذبح اسماعیل خدا نخواست خنجر گردن اون رو ببره اما موقع ذبح امام حسین، خدا خواست که خنجر سر امام حسین رو ببره؟؟؟؟

پس مقصر اصلی خداست. و فردای قیامت افرای مثل شمر به خدا عرضه میکنند که: خدایا اگه تو نمیخواستی،خنجر سر امام حسین رو نمی برید پس من گناهکار نیستم و تو حق نداری منو ببری به جهنم!

*حرفهای تو درسته اما جواب سوالت اینه:نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 9 شهریور‌ماه سال 1390 توسط مهدی

نام کتاب:   آموزش تصویری word 2007

نویسنده:   سایت راسخون

نوع فایل کتاب: pdf

حجم:   2.42 MB

نوشته شده در تاریخ سه‌شنبه 1 شهریور‌ماه سال 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | تهیه و طراحی : مهدی شعبان | :